Epilacja laserowa – nowoczesny sposób na gładkie ciało!

Depilacja laserowa Krasnobród

Prasóweczki

Epilacja laserowa – nowy lekarstwo na swobodne ciało!

Epilacja laserowa Międzyrzec Podlaski

Proste i zadbane ciało we nowym świecie stanowi samym z pierwszych wyznaczników piękna. Na wolnym i dokładnym usunięciu niechcianego owłosienia zależy nam zwłaszcza w okresie wakacyjnym, jak wysoka temperatura otoczenia skłania nas do odsłaniania coraz dużo dużych obszarów ciała. Chcąc jak dobrze składać się na plaży, warto przed urlopem udać się na brak laserowej epilacji.

Zobacz również Puderniczki

Laserowa depilacja, czyli epilacja

Tradycyjne formy zwalczania niechcianego owłosienia pozwolą na uzyskanie dobrych, lecz krótkotrwałych efektów. Te style, dzięki którym pozbywamy się włosów na relatywnie długi godzina (tzn. maksymalnie kilka tygodni), są również zwykle dosyć bolesne. Mowa tutaj o depilacji woskiem lub elektrycznym depilatorem, alternatywnie również pastą cukrową. Zabiegi mało inwazyjne, takie jak golenie maszynką czy usuwanie owłosienia kremem, przynoszą szybkie a poprzez to niezbyt zadowalające efekty.

Chcąc pozbyć się owłosienia w prawie bezbolesny sposób, i przy tym zajmować się efektami przez wiele miesięcy, warto zdecydować się na brak laserowego usuwania owłosienia, prosty w czystych gabinetach medycyny estetycznej. Epilacja laserowa Międzyrzec Podlaski

depilacja woskiem 750

Epilacja laserowa w gabinetach Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy jest składana przy zastosowaniu innowacyjnego urządzenia medycznego Palomar Vectus. Emituje ono wiązki laserowe o długości 810 nm, które upośledzają mieszki włosowe i prowadzą redukcję owłosienia. Dzięki czytnikowi głębokości melaniny w piłce, lekarz medycyny estetycznej może regulować moc akcesorium do innych potrzeb pacjenta, co zapobiega budowaniu się przebarwień. Najczęściej wybierane miejsca zabiegowe to:

pachy,
ramiona,
przedramiona,
uda,
kolana,
łydki,
górna warga,
podbródek.

W przypadku kobiet coraz niezwykle typowa istnieje jeszcze depilacja laserowa bikini. Pacjenci płci męskiej chcą i pozbyć się nadmiernego owłosienia z takich strony ciała, jak:

plecy,
brzuch,
tors,
pośladki,
okolice intymne,
kark,
uszy.

Warto zobaczyć, że wskazaniem do dzieła laserowej epilacji stanowi nie tylko chęć bycia gładkiej skóry w obiektach estetycznych. Ta metoda medyczna jest dana i dla pacjentów, którzy chorują na hirsutyzm oraz zapalenie mieszków włosowych.

Epilacja laserowa – wskazania i przeciwwskazania

Epilacja laserowa jest brakiem nie tylko efektywnym, ale także bezpiecznym dla zdrowia. W gabinetach Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy stosujemy najnowocześniejsze technologii i sprzęty (m.in. laser Palomar Vectus), dzięki czemu eliminujemy ryzyko poważnych skutków ubocznych, takich jak blizny czy poparzenia. Sama epilacja potrafi być budowana u pacjentów z każdym typem cery oraz typem owłosienia, pod warunkiem zastosowania idealnych warunków i wykluczenia przeciwwskazań. Do tych ostatnich należą:

nowotwory skóry,
ciąża i laktacja,
uszkodzenia naskórka,
aktywna infekcja w obszarze zabiegowym,
epilepsja,
przyjmowanie leków fotouczulających,
przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi,
łuszczyca,
bielactwo,
nieustabilizowana cukrzyca,
tendencję do bliznowców,
wszczepiony rozrusznik serca,
stan świeżo po zabiegu chirurgicznym.

Tymczasowe przeciwwskazanie do dzieła laseroterapii jest i silna lub świeża opalenizna. Zarówno przed, kiedy również po zabiegu, poleca się unikanie ekspozycji na światło oraz lampy UV (dostępne m.in. w solarium), a także stosowanie fotoprotekcji w świadomości kremów z filtrem SPF 50. Epilacja laserowa Międzyrzec Podlaski

Zabieg laseroterapii nie tworzy się z koniecznością odbycia rekonwalescencji. Bezpośrednio po opuszczeniu gabinetu medycyny estetycznej pacjent może powrócić do naszych naturalnych zajęć. Ewentualne efekty uboczne, w twarze delikatnego obrzęku, zaczerwienienia lub podrażnienia skóry, a też (rzadziej) zapalenia mieszków włosowych, mogą się utrzymywać do kilku dni i ustępują samoistnie, bez ingerencji farmakologicznej. Epilacja laserowa Międzyrzec Podlaski

zobacz również Epilacja laserowa – nowoczesny sposób na gładkie ciało!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments