Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

Liposukcja Brześć Kujawski

Kujawsko-Pomorskie

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu – Ileż to razy patrzymy w lusterko również nie potrafimy się nadziwić, jak bardzo poprawiłoby się swoje ciało w czasie ostatnich kilku lat. Nagle składa się, że jesteśmy boczki, nadwagę (czasami nawet otyłość brzuszną) również nie potrafimy się pozbyć cellulitu. Na domiar złego w znaczeniach, gdzie pragnęły być mało więcej ciała, natura poskąpiła nam objętości. Nie podobamy się sobie, a z okresem bada być coraz gorzej. Kiedy żadne zadania oraz diety nie pomagają, z usługą przychodzi nam medycyna estetyczna.

Liposukcja Kcynia

Liposukcja i lipoliza

Liposukcja i lipoliza to dwa różne sposoby, które składa wspólny cel – redukcja tkanki tłuszczowej. W tym punkcie skupimy się na pierwszej z tych dwóch możliwości modelowania ciała, a dokładnie na innowacyjnej metodzie liposukcji laserowej, używanej przez specjalistów z kliniki Medbeauty doktora Andrzeja Kępy. Dzięki użyciu najnowocześniejszej metod LipoLife 3G efekty zabiegu są widoczne gołym okiem w wyjątkowo bliskim czasie po zakończeniu pracy, a okres rekonwalescencji pacjenta kończy się w niezbędnym minimum.
Liposukcja Kcynia

Zabiegowi mogą być poddawane różne części ciała. Procedury medyczne zajmujące się najogromniejszą popularnością to:

liposukcja brzucha,
redukcja boczków,
odsysanie tłuszczu z nóg i pośladków,
liposukcja ramion,
liposukcja okolic twarzy,
leczenie ginekomastii (przerostu piersi u mężczyzn).

Zabieg liposukcji laserowej

Tego gatunku postępowanie medyczne popularnie nazywamy odsysaniem tłuszczu. Zabieg prowadzony jest w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, a nad przebiegiem całej procedury czuwa anestezjolog. Po zapewnieniu pacjentowi pełnego komfortu, lekarz medycyny estetycznej wykonuje kilka 2- lub 3-milimetrowych nacięć skóry, przez które stosuje specjalne kaniule do liposukcji.
Liposukcja Kcynia

W klinice Medbeauty doktora Andrzeja Kępy klasyczny zabieg odsysania tłuszczu został przekształcony w taki możliwość, by jak wysoce ułatwić pacjentowi wejście do siebie po zabiegu. Przede wszystkim grana jest wystarczająca liczba nacięć – zwykle wystarczą dwa. Ponadto zastosowanie nowego urządzenia LipoLife 3G pozwoli na pozyskanie maksymalnie zadowalającego efektu przy znacznie skróconym okresie rekonwalescencji pacjenta.

W relacji od wcześniejszych rozpoznań i charakteru, jaki lekarz wyznaczył wraz z pacjentem podczas wywiadu, liposukcja może żyć dokonana miejscowo lub na głębszym obszarze. W centralnym przypadku zabiegowi poddaje się takie części ciała, jak podbródek, boczki i kolana. zabieg na ważnym obszarze to np. liposukcja brzucha lub ud.

Często daje się, że pacjenci życzą sobie, by wypracowany w obrotu zabiegu tłuszcz został następnie wszczepiony w nietypowym pomieszczeniu ich naturalnego ciała. Z ostatniej opcje korzystają głównie kobiety, chcąc zmienić objętość naszych piersi lub pośladków. Taka forma przynosi niemal absolutną pewność powodzenia – jak wychodzi z badań, 95% tkanek własnych pacjenta stanowi pełnowartościowy materiał i nadaje się do przeszczepu.
Liposukcja Kcynia

Przygotowanie do środka odsysania tłuszczu

Ponieważ liposukcja laserowa nierzadko tworzona jest w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą, przygotowanie do jej spowodowania obejmuje wykonanie szeregu specjalistycznych badań laboratoryjnych. Niektóre spośród nich wtedy:

EKG,
morfologia z rozmazem,
lipidogram,
badanie poziomu glukozy,
badanie poziomu sodu i potasu.

Przeciwwskazaniami do zastosowania procedury odsysania tłuszczu są m.in.:

ogólny zły stan zdrowia,
ciąża oraz jedzenie piersią,
cukrzyca,
padaczka,
stwardnienie rozsiane.

Jest dużo wiele czynników wykluczających zastosowanie u pacjenta tego gatunku zabiegu medycyny estetycznej. W sukcesach, gdy liposukcja stanowi metodę zbyt inwazyjną dla danej jednostki, niekiedy dopasowuje się lipolizę.

Liposukcja Kcynia

zobacz również Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments