Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

Najłatwiejsze sposoby na powiększanie ust!

Artykuły miesiąca

Najdoskonalsze style na powiększanie ust! O pełnych ustach marzy każda kobieta. Trudno nie wszystkie natura obdarzyła tak pospolitymi i doskonałymi ustami, jakimi pewno się pochwalić np. Angelina Jolie. Nie zależy wątpliwości, że takie usta są po prostu seksi, stąd i szukamy sposobów, aby uwydatnić to, co dała nam matka matura. Teraz można naprawić lub wspomóc naturę wybierając środki na powiększanie ust świadczone przez gabinety medycyny estetycznej. To łatwo korzystniejsze rozwiązanie niż operacje plastyczne!

Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to dziś doskonale znane wszystkim zabiegi pozwalające zachować przyjemny i dobry styl. To dzięki niej możemy „zatrzymać czas”, zadbać o naszą urodę, przedłużyć młodzieńczy wygląd czy też naprawić ewentualne niedoskonałości lub defekty skóry. Oraz w wypadku ust niesie ze sobą dobre rozwiązania.

W medycynie estetycznej wyraża się częściej o modelowaniu ust, które może skutecznie je powiększyć. Kluczową różnicą w sposobach na powiększanie ust wykonywanych w gabinecie medycyny estetycznej Medica Białystok, a środkach z chirurgii plastycznej istnieje obecne, że potrafimy wybrać proste sposoby. Do takich należy np. powiększanie ust kwasem hialuronowym. Zabieg ten powoduje w codzienny sposób wymodelować usta i bardzo je wykonać, przez co poprawie idzie nie ale ich kształt czy wielkość, ale również koloryt.

Na czym polega powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Ogólnym celem braku jest przede wszystkim nawilżenie tkanek i kompleksowa regeneracja ust też ich okolic. Użyte w trakcie zabiegu preparaty wzbogacone w naturalnie siedzący w skórze kwas hialuronowy, pozwalają nadać ustom wzoru i objętości.

W trakcie zabiegu kosmetolog wstrzykuje w głąb naskórka specjalny preparat z kwasem hialuronowym. Oczywiście miejsce poddawane zabiegowi wcześniej jest znieczulone. Wstrzykiwany kwas hialuronowy doskonale wypełnia miejsca, w jakich brakuje objętości, pojawiły się bruzdy lub zwiotczenia. Preparat stosowany jest mikrokaniulą, co minimalizuje ryzyko wystąpienia opuchlizny lub zasinienia. Dzięki takiemu podejściu sprowadza się także ryzyko pęknięcia naczyń krwionośnych. W skutku usta nie są opuchnięte po zabiegu. Skoro tak się zdarzy, to mówi, że kwas został nieprawidłowo zaaplikowany.

Powiększanie ust toksyną botulinową, czyli tzw. botoks

To nowa opcja na powiększenie ust, która również polega na wprowadzeniu preparatu cienką igłą. Tym całkowicie a efekty zauważalne są tylko po jakiś jednym tygodniu. Toksyna botulinowa działa bowiem z opóźnieniem. Dlatego jeśli zależy Ci na krótkim efekcie, kwas hialuronowy przygotowuje się być korzystniejszym rozwiązaniem.

Powiększanie ust własnym tłuszczem

Inną opcją dla kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej jest powiększanie ust własnym tłuszczem lub kolagenem. Wówczas zamiast preparatu wstrzykiwany jest swój tłuszcz pacjentki czy i kolagen pochodzenia zwierzęcego. Efekty są trwałe, a zabieg pozwala się za bezpieczny.

Jak może, medycyna estetyczna oferuje wybór jeśli szuka o powiększanie ust. Co znacznie, zabiegi te zyskują jeszcze większą popularność wśród naszych rodaczek.

 

Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments